Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Boss-Networks
http://boss-networks.com

Asdreni L8
Prizren 20000
Kosovë
Tel: 044392037
Edonis Saraqini
Shumë ndërmarrje tashmë e kanë kuptuar vlerën e internetit dhe me një vrull të paparë po prezentohen në Internet.Ne mund t’ju ofrojm edhe webdesign sipas nevojës projektit, firmsë, dëshirës suaj, për një kohë shumë të shkurtër dhe punim profesional.Ne njashtu japim ndihme dhe perkrahje 24 ore ne dit.Per me shum ejani dhe na vizitoni.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Hosting & Regjistrim te domeneve


Komentet për Boss-Networks
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Boss-Networks

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in