Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


KERASAN
http://www.kerasan.net

Veternik
Prishtinë
Kosovë
Tel: +381 (0)38 545 667
Fax: +381 (0)38 545 667
Veprimtaria jonë me lëminë e sanitarisë ka filluar qysh në vitin 1994. Të gjitha aktivitetet tona janë realizuar nën emrin SIGMA.
Në vitin 1999 me kapacitete të shtuara dhe me një staf më të madh kemi vazhduar aktivitetin tonë me emrin e ri, KERASAN, që qëndron për keramikë dhe sanitari.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shtëpi & Kopsht » Banjo & Sanitari


Komentet për KERASAN
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
KERASAN

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in