Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


KERASAN
http://www.kerasan.net

Veternik
Prishtinė
Kosovė
Tel: +381 (0)38 545 667
Fax: +381 (0)38 545 667
Veprimtaria jonė me lėminė e sanitarisė ka filluar qysh nė vitin 1994. Tė gjitha aktivitetet tona janė realizuar nėn emrin SIGMA.
Nė vitin 1999 me kapacitete tė shtuara dhe me njė staf mė tė madh kemi vazhduar aktivitetin tonė me emrin e ri, KERASAN, qė qėndron pėr keramikė dhe sanitari.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Shtėpi & Kopsht » Banjo & Sanitari


Komentet pėr KERASAN
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
KERASAN

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in