Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


NTP PALLMA
Nëna Terezë
Fushë Kosovë dhe Malishevë
Kosovë
Tel: 044268180/049268180
Mithat Kullashi
SHËRBIME FUNERALE (transporti i kufomës, hapja e varrit, lajmërimi i Hoxhës, pastrimi i xhenazes në Xhami ose në shtëpi, tabuti në shërbim etj.)
PRODHIM DHE SHITJE TË PAJISJEVE (arkivole, piramida, drrasa, qefin, kurora etj.)
SHTYPJE TË AFISHEVE

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ente & Shërbime publike » Shërbime funerale


Komentet për NTP PALLMA
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
NTP PALLMA

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in