Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


NTP Gashi
Drenas 417069
Kosovë
Tel: +37744417069
Rasim Gashi
Ntp Gashi ka mininimarketin edhe internet kafen besi net edhe cafiterin takimi skenderaj. Ne keto lokale te vllezerit sokoli ju ofrojme sherbim me profesionalizem dhe respekt. Cmime mjaft te volitshme.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Internet Caffe
Tregti & Shitje » Supermarkete
Ushqim & Restorante » Bare & Kafeteri


Komentet për NTP Gashi
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
NTP Gashi

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in