Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


MEL Consulting
http://www.melconsul.com

Prishtinë 10000
Kosovë
MEL Consulting është kompani e themeluar në Kosovë, e cila ka të punësuar ekspert të fushave te ndryshme, që kanë përvojë gjithëpërfshirëse në fushën e biznesit, në fushën e normave ekonomike, në sektorin e energjisë, në atë të ujit dhe mbeturinave, në lëminë e teknologjisë informative dhe aviacionit civil.

Këto janë fushat në të cilat mund t’ju ndihmojmë.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Hulumtime & Analiza tregu
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Shërbime konsulente për biznese


Komentet për MEL Consulting
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
MEL Consulting

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in