Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


RAR Sh.p.k
Ernest Koliqi
Fshati Qyshk
Pejë 30000
Kosovë
Tel: +381 (0)39 423600
Fax: +381 (0)39 423600
Rexhë Gjonbalaj
Prodhues te elementeve dekoruese nga celiku, konstrucioneve te renda dhe te lehta nga celiku, prodhues te elementeve nga alumini (dyer,dritare,etj...).
Përfaqësues të firmes ë njohur belge ,,BETAFENCE,, me produkte te gatshme te rrethojave eksluzive etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike


Komentet për RAR Sh.p.k
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
RAR Sh.p.k

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in