Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


City Graphic Studio
http://www.citydesign-ks.com

Rr. Hilmi Rakovica Nr. 12, Bregu i Diellit
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: 044 219 702
Vedat Pllana
City Graphic Studio ju ofron këto shërbime: design te ndryshme, sito shtyp, reklama te ndryshme, tampon shtyp (kimika, shkrepsa .etj), shtyp ne tekstil me kualitet te larte shum ngjyresh dhe nji ngjyresh, fotokopje color, bardhe e zi, printime, liberlidhje, riparime te librave, punime dhe shtyp te diplomave me lidhje te forte, te bute si dhe spirale.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Media & Shtyp » Dizajn & Grafikë
Media & Shtyp » Fotokopje


Komentet për City Graphic Studio
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
City Graphic Studio

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in