Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Beneton
Rr. Fan Noli, nr.5
Mitrovicë 40000
Kosovë
Tel: 028 530 634
Miremi me shitjen e ndresafe te mbrendeshme per gra dhe vajza te importuara nga Turqija.Kane nji kualitet te larte sepse jane prodhime te firmave te njohura: "Merve", "Nurteks", "Orkide", "Yeni ince". "NBB", "Miss claire" dhe shume te tjera.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Tregti & Shitje » Dyqane rrobash për të rritur


Komentet për Beneton
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Beneton

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in