Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Papenburg & Ardiani Company
Sojevë
Ferizaj
Kosovë
Tel: +381(0)38 502 482;+377(0)44 503 418
Fax: +381(0)38 502 485
Bejmë ndërtimin e të gjitha kategorive të rrugëve dhe prodhimin e asfaltit të gjitha llojeve me bazë të asfaltit kapacitet prej 200 tonë në orë.

Prodhimet tona janë të cilësisë së lartë sipas standardeve europiane.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Prodhimi i Zhavorit & Asfaltit


Komentet për Papenburg & Ardiani Company
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Papenburg & Ardiani Company

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in