Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Maestro Production
http://www.maestroproduction.com

Rr. Luan Haradinaj Hy19 Nr17
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +377 44 620-698
Clirim Ramadani
Maestro Production
MAESTRO PRODUCTION është kompani mediale e përqendruar në prodhime për Film, Video, Audio, Web, DVD dhe CD. Kjo kompani e përbërë nga bashkëpunëtorë profesionistë dhe me përvojë shumëvjeçare, ofron produkte me cilësi të larta dhe kualitative, duke u nisur nga parapërgatitjet, xhirimet, montazhi, korrektimi i ngjyrave e deri te animacionet.

MAESTRO PRODUCTION posedon teknikën më moderne për produksion dhe post-produksion të videoklipeve të këngëtarëve apo bendeve, idetë më të qëlluara për reklama si dhe stafin më të avancuar për animacion dhe web.

MAESTRO PRODUCTION garanton për kualitet në shërbimin e saj ndaj klientëve dhe gjithnjë rritë numrin e stafit, shumën e pajisjeve dhe vlerën e produkteve.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Art & Kulturë » Audio & Video Produksione
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Hosting & Regjistrim te domeneve
Media & Shtyp » Agjenci Marketingu
Media & Shtyp » Dizajn & Grafikë


Komentet për Maestro Production
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Maestro Production

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in