Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Kompleksi AS
Ferizaj
Shqipëri
Tel: +377 (0)44 120 471
Kompleksi AS

- Pishinë,
- Motel,
- Restaurant,
- Petrol.

Kompleksi AS ju ofron të gjitha kushtet që të ndjeheni të qetë dhe rehatshëm.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Automobil & Auto servis » Gas pompa
Sport & Rekreacion » Pishina
Udhëtim & Turizëm » Motele
Ushqim & Restorante » Restorante


Komentet për Kompleksi AS
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Kompleksi AS

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in