Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Dardania
Dardania 3
Pejë
Kosovë
Tel: +377 (0)44 150 295
Pishina "Dardania" ju mirëpret me një ambient ku çdonjëri pa marrë parasyshë moshën, do ta gjejë kenaqesinë në pishinen tonë.
Pishina "Dardania" posedon: restorante, tobogane, fast foot, specialitete nga skara, pije, çadra, etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Sport & Rekreacion » Pishina


Komentet për Dardania
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Dardania

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in