Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Benita Company shpk
http://www.benitacompany.com

Gremnik
Klinë
Kosovë
Tel: +377(0)44 183 185;(0)44 138 847
-Benita petrol:ofron karburante dhe vajra me shumicë dhe pakicë
-Benita produkt:ofron gurë të thyer të të gjitha fraksioneve si dhe beton të markave të ndryshme
-Benita transport:ofron prodhime vetanake dhe shërbime transportuse brenda Kosovës
-Benita servis:merret me mirëmbajtjen e kamioneve dhe mjeteve tjera transportuse, si dhe pjesë këmbimi për makina
-Benita Company:kryen pune në ndërtimtari të ulët, të lart dhe njëherit bën shitjen e lokaleve dhe apartamenteve për banim në Klinë.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Automobil & Auto servis » Auto pjesë
Automobil & Auto servis » Auto servis
Automobil & Auto servis » Gas pompa
Automobil & Auto servis » Vajra motorike
Ndërtimtari & Konstruksion » Firma & Ndërmarrje ndërtimore
Ndërtimtari & Konstruksion » Gurëthyes, Seperacion & Betonjerka
Tregti & Shitje » Tregti me derivate te naftës
Udhëtim & Turizëm » Transport & Bartje mallërash


Komentet për Benita Company shpk
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Benita Company shpk

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in