Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


JYSK
http://www.scan-color.com

Zona Industriale
Fushë Kosovë 12000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 245 665
Fax: +381 (0)38 245 664
Shtrat, Banjo, Shtëpi dhe Kopsht.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Material për hidro instalime
Shtëpi & Kopsht » Banjo & Sanitari
Shtëpi & Kopsht » Dysheme
Shtëpi & Kopsht » Mobilie, Kuzhina, Shkallë & Orendi tjera
Shtëpi & Kopsht » Pajisje tjera shtëpiake


Komentet për JYSK
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
JYSK

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in