Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Komtel Project Engineering
http://www.komtelpe.com

Rr. Agim Ramadani 34/7
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 224 545
Fax: +381 (0)38 222 720
Komtel Project Engineering
Komtel Project Engineering është lider në Kosovë në lëminë e Teknologjisë Informative dhe Komunikimeve si dhe në atë te Inxhinierisë Elektrike dhe Automatikës.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Alarme sigurimi & Videovëzhgimi
Elektrikë & Elektronikë » Elektromotora & Gjeneratora
Elektrikë & Elektronikë » Instalime Elektrike
Elektrikë & Elektronikë » Ndriqim
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Dizajnime & Mirëmbajtje te Rrjetave Telekomunikuese
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Kompjuter & Pajisje kompjuterike
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Siguri te Rrjetave & te Dhënave
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Softuer & Programe aplikative


Komentet për Komtel Project Engineering
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Komtel Project Engineering

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in