Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Kolegji AAB
http://aab-edu.net/

Magjistrala Prishtine-F. Kosove
Prishtine 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 247 524
Fax: +381 (0)38 247 525
Kolegji AAB eshte institucioni i pare jopublik i arsimit te larte ne Kosove i cili eshte themeluar menjehere pas luftes ne Kosove, pas krijimit te rrethanave te reja ekonomike-sociale e kulturore kur u krijuan kushte dhe rrethana per jete normale te qytetareve te Kosoves, duke thyer keshtu kushtet e nje monopoli te gjate qe kishte ne fushen e arsimit ne vendin tone.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim
Edukim & Trajnim » Kolegje
Edukim & Trajnim » Universitete


Komentet për Kolegji AAB
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Kolegji AAB

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in