Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Studio 3
http://www.TheStudio3.com

Shkup-Veri
Shkup
Maqedoni
Tel: +38970 805 428
Naser
Studio 3 ka stafin e specializuar për dizajn dhe prezentime të nivelit të lartë grafik. Vëmendje e veçantë i kushtohet kualitetit të grafikës, e cila duhet t’i përmbush dhe respektoj kërkesat, shijen si dhe gjithë imazhin e klientit.

Ne jemi të hapur për çdo llojë të materialit të printuar. Së fundit më tepër jemi të fokusuar në krijimin e broshurave, posterëve, pllakatave, materialeve të shtypura të biznesit, raporteve vjetore, revistave, gazetave, CD mbështjellësave dhe tjetër. Ne thjesht, mund të përgatisim për shtyp gjithçka që ju nevojitet.


Grafika e duhur mund ta krijoj apo ta dëmtoj prezentimin tuaj. Na lejoni të krijojmë për ju grafikë me dukje profesionale, e cila do ta veçoj prezentimin tuaj nga të tjerët.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Hosting & Regjistrim te domeneve
Media & Shtyp » Billbord & Citylight
Media & Shtyp » Dizajn & Grafikë


Komentet për Studio 3
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Studio 3

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in