Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


MDA - Management and Development Associates
http://www.seemda.com

Ulpiana, 25 Zija Shemsiu Street
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 500 147
Fax: +381 (0)38 500 247
Ardian Jashari
MDA ofron konsulencë menaxheriale dhe trajnime menaxheriale për organizatat kliente. E përkushtuar në shkëlqyeshmëri, totalisht e pavarur, dhe e fokusuar në vlerën e klientëve, MDA dizajnon dhe ofron zgjidhje innovative për çështjet më komplekse të bizneseve.

MDA është udhëheqës kryesor i këtyre shërbimeve të mëposhtme:

Shërbime të konsulencës
Trajnime menaxheriale
Trajnime ONLINE
Shërbime të organizimeve të ngjarjeve korporative
Zhvillim të projekteve ndërkombëtare

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim » Shkolla & Kurse Profesionale
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Hulumtime & Analiza tregu
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Konsulent financiar
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Shërbime konsulente për biznese


Komentet për MDA - Management and Development Associates
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
MDA - Management and Development Associates

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in