Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Tirana International Airport "Nënë Tereza"
http://www.tirana-airport.com

Rinas
Tiranë
Shqipëri
Tel: 00 355 4 381 600
Fax: 00 355 4 379 065
Tirana International Airport "Nënë Tereza" është aeroporti i vetëm ndërkombëtar i Shqipërisë dhe për këtë arsye luan një rol të rëndësishëm për vendin që ndodhet në Gadishullin e Ballkanit. Ky aeroport shërben, përveç të tjerave, për transportin ajror të shqiptarëve dhe komunitetit të tyre në të gjithë botën.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Udhëtim & Turizëm » Aeroporte


Komentet për Tirana International Airport "Nënë Tereza"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Tirana International Airport "Nënë Tereza"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in