Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Green Card Kosova
http://www.usakosova.com

Luan Haradinaj nr. 20
Pėrballė stacionit nr.1 tė policisė
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: 044 151 335, 049 151 335
Jashar Shatrolli
Jeto, puno dhe studjo nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės!

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Shėrbime Financiare, Legale & Konsulente » Shėrbime pėr viza & Emigrim


Komentet pėr Green Card Kosova
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Green Card Kosova

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in