Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Frangu Pishine
http://www.pishina.com

Km i 3 - Magjistralja Ferizaj-Prishtinë
Ferizaj
Kosovë
Tel: per Kosove 044143497 per Zvicerr 0041794462600
Frangu Pishine:
Bëjmë shitjen dhe montimin e te gjitha pajisjeve per pishina private dhe publike,hydromasazhave,saunave hamameve turke,ujitje automatike,si dhe sistemeve per dezefektimin e ujit me rreze BIO UWE.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Bujqësi & Blegtori & Peshkatari » Pajisje për ujitje
Ndërtimtari & Konstruksion » Material për hidro instalime


Komentet për Frangu Pishine
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Frangu Pishine

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in