Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


N.T.P "FAT-ARI"
Prishtinë
Mitrovicë
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: 044/147-170 ose 044/147-172
Fax: 028/531-842
Fatmir Mehemti
Ndërrmarrja jone ka aktivitet prej viti 1996 . N.T.P " FAT-ARI " merret me shitjen me shumice dhe me pakicë te mallrave te importuar nga Sllovenia , Kroacia , Serbija , Maqedonia , Turqija , dhe Kina . Ndermarja e jone disponon artikujë ne fushën e ndertimtarise , bujqësisë dhe zrukthtarisë ku ne e mbulojme tregune e Kosovës , me keto artikuj .
Nëse jeni interesuar të bashkpunoni me kompanine tone Ju miëprsim ,kontakoni me menaxhmentin e kompanise tone ku do te jeni te knaqur .

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Material ndërtimor
Ndërtimtari & Konstruksion » Zdrukthtari
Tregti & Shitje » Export - Import (Të përgjithshme)


Komentet për N.T.P "FAT-ARI"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
N.T.P "FAT-ARI"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in