Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


POLIKLINIKA MEDIAJA
Rr. Emin Duraku, Nr.12
Klinë
Kosovë
Tel: +381 (0)39 71 747, +377(0)44 155 561
Fax: +381 (0)39 71 747
Ekipi i specialistëve të profileve të ndryshme,të specializuar jasht vendi,ju oferojnë shërbime specialistike nga të gjitha lëmitë: Gastroenterologji, Hepatologji, Reumatologji, Neurologji, Hematologji, Pulmologji, Endokrinologji, Gjinekologji, Urologji, Pediatri etj...

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shëndet & Mjekësi » Klinika
Shëndet & Mjekësi » Ordinanca Gjinekologjike-Obstetrike
Shëndet & Mjekësi » Ordinanca Neurokirurgjike
Shëndet & Mjekësi » Ordinanca Pediatrike
Shëndet & Mjekësi » ORL


Komentet për POLIKLINIKA MEDIAJA
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
POLIKLINIKA MEDIAJA

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in