Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Ntp "7 vellėzerit"
http://www.7vellezerit.20m.com

Rr. Dėshmoret e Kombit
Rr. Adem Jashari
Vushtrri 38000
Kosovė
Tel: +377 (0)44 403 555
Fax: +381 (0)28 573 007
Nasuf Zhegrova
Bejmė shitjen e banesave ne Prishtine dhe ne Vushtrri.
Ne Prishtine banesat gjenden ne lagjen "vellusha"ne rrugen"Ismail Dumoshi"dhe kane siperfaqe prej 68-80m2.
Ne Vushtrri banesat gjenden afer tregut te gjelbert dhe kan siperfaqe prej 68-106m2.
banesat jane te ndertuara sipas standardeve evropiane dhe posedojn;rryme,uje,kanalizim,nxemje qendrore,ashensor(lift)etj.
Na vizitoni,mundi juaj do te shperblehet!
ju mirpresim!

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Shtėpi & Kopsht » Shitblerje e patundshmerive


Komentet pėr Ntp "7 vellėzerit"
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Ntp "7 vellėzerit"

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in