Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Ntp "7 vellëzerit"
http://www.7vellezerit.20m.com

Rr. Dëshmoret e Kombit
Rr. Adem Jashari
Vushtrri 38000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 403 555
Fax: +381 (0)28 573 007
Nasuf Zhegrova
Bejmë shitjen e banesave ne Prishtine dhe ne Vushtrri.
Ne Prishtine banesat gjenden ne lagjen "vellusha"ne rrugen"Ismail Dumoshi"dhe kane siperfaqe prej 68-80m2.
Ne Vushtrri banesat gjenden afer tregut te gjelbert dhe kan siperfaqe prej 68-106m2.
banesat jane te ndertuara sipas standardeve evropiane dhe posedojn;rryme,uje,kanalizim,nxemje qendrore,ashensor(lift)etj.
Na vizitoni,mundi juaj do te shperblehet!
ju mirpresim!

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shtëpi & Kopsht » Shitblerje e patundshmerive


Komentet për Ntp "7 vellëzerit"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Ntp "7 vellëzerit"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in