Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


ePayTech LLC
http://www.epaytech.net

UCK nr.12 Prishtine
Prishtine 10000
Kosovë
Tel: +381 38 22 23 99
Fax: +381 38 22 33 66
Vizioni Jonë
Telefonat mobile duke u bërë pjesë e pandashme e jetës sonë, duke kaluar përtej shërbimeve për komunikim me zë dhe pranimit/dërgimit të SMS mesazheve ne besojmë së telefonat mobil në të ardhmen do të jenë mënyra më e përshtatshme dhe efikase për kryerjen e pagesave.
Ne planifikojmë të përvetësojmë këtë shërbim.
Misioni Jonë
Që tu ofrojmë klientëve tonë zgjidhjet më të mira për kryerjen e pagesave elektronike si dhe procesimit të të dhënave.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » E-Commerce


Komentet për ePayTech LLC
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
ePayTech LLC

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in