Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


F.A.A. Group
http://www.faarealestates.com

Rr. UÇK-së nr.12
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: 038 22 33 11; 044 11 65 68
Fax: 038 22 33 66
Florije Vizdik
F.A.A. Group shërben tregun e patundeshmerise me keto produkte; patundeshmerise (banesave lokaleve shtepive) etj.
• Kredi afatgjata per patundeshmeri ( banesa, shtepi,lokale,etj)
• Ndermjetsime ne shiteblerje me cash
• Rregullimin e dolkumentacionit te patundeshmerise
• Kontraktimi i patundeshmerise
• Keshilla ligjore rreth transaksionit te patundeshmerise etj.

Atlantic Capital Partner garanton në mundësit e veta se prona nuk është kontestuese, se nuk është nën hipotekë dhe se ka verifikuar si duhet dokumentacionin lidhur me paluejtshmërin që është objekt i shitjes me ndërmjetësim
Per infotmata me te hollesishme na vizitoni


Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Kreditim jobankar
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Agjencione te patundshmerive


Komentet për F.A.A. Group
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
F.A.A. Group

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in