Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


DCE-Development Consulting & Engineering
http://www.dce-group.com

Rr. Tringe Smajli 1/1
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 222 929
Fax: +381 (0)38 222 929
Faton Aliu
Development, Consulting & Engineering apo shkurtimisht DCE është një firmë që ofron ekspertizë në konsulencë për shërbimet e mëposhtme: Konsulencë Menaxheriale, Burime Njerëzore & Trajnime, Inxhinieri dhe Këshillim në Teknologjinë e Informacionit si dhe Konsulenca ligjore për klientët e saj brenda dhe jashtë vendit.

Vlerat Kryesore
Ne kemi katër vlera kryesore që ofrojnë principe udhëheqëse për të gjithë në DCE. Këto vlera kryesore na ndihmojnë të punojmë të gjithë me efikasitet dhe të ofrojmë vende më të mira pune, shërbime më të mira për klientët tanë, dhe të mbështesim komunitetet ku punojmë.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Konsulent Kompjuterësh
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Softuer & Programe aplikative
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Hosting & Regjistrim te domeneve
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Konsulent financiar


Komentet për DCE-Development Consulting & Engineering
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
DCE-Development Consulting & Engineering

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in