Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ)
http://www.kqz-ks.org

Rr. Agim Ramadani p.nr.
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: +381 (0)38 551 679
Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) ėshtė themeluar me Rregulloren e ndryshuar tė UNMIK-ut 2000/21 tė datės 18 prill 2000 dhe ėshtė pėrgjegjės pėr administrimin e zgjedhjeve nė Kosovė.

Roli i KQZ-sė ėshtė rregullimi i procesit zgjedhor nėpėrmjet miratimit tė Rregullave Zgjedhore dhe mbikqyrjes sė tė gjitha aspekteve tė procesit pėr tė siguruar qė zgjedhjet pėrmbushin standardet ndėrkombėtare.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Ente & Shėrbime publike » Institucionet Qendrore te Kosovės


Komentet pėr Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ)
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ)

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in