Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Advokatur & Rechtsberatung TRIAS
http://www.advokatur-trias.ch

Effingerstrasse 8
Bern 3011
Zvicer
Tel: +41 (0)31 318 03 03
Fax: +41 (0)31 318 03 04
Fisnik Ajeti
Ne jemi aktiv në të gjitha fushat e ligjit Zvicerian: të punës, familjes, martesave, kriminalitetit, kriminalitetit ushtarak, trafikut rrugor, zbatimit të borxheve, falimentimeve, telefonisë celulare, kompanisë, markë fabrike, ligjit të azilit dhe jo-banoreve, si dhe gjithashtu ligjit të qirramarrjes, blerjeve, suksesioneve, kujdestarive, sigurimit social, sigurimit privat dhe kontratave.
Ne jemi në gjendje të shërbejmë klintët tanë rrjedhshëm në Gjermanisht, Shqip, Frengjisht, Italisht, Portugalisht, Anglisht, Spanjollisht dhe Turqisht.
Ekipi i ri i avokatëve, juristeve dhe këshilltareve ligjor këshillojnë dhe përfaqësojnë klientët tanë kombëtar dhe ndërkombëtar.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Avokat


Komentet për Advokatur & Rechtsberatung TRIAS
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Advokatur & Rechtsberatung TRIAS

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in