Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


INET
http://www.inetkosova.com

Zona Industriale Veternik
magjistralja Prishtinë-Shkup
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 545 507
Dardan Vokshi
Shitje dhe instalim e sistemeve të sigurimit - alarme të vjedhjes (DSC-Kanadë) dhe të zjarrit (Bentel-Itali), videovëzhgim me kamera/CCTV (SAMSUNG), kontrollë e qasjes / access control (Kantech-Kanadë), video/interfoni (Commax-Korea), alarme të artikujve - kundër vjedhjes në dyqan (Crosspoint-Holandë), etj. Sisteme për fikje automatike të zjarrit me gas (FirePro).

Instalime të rrjeteve kompjuterike dhe telefonike. Centrale telefonike VoIP (Avaya-USA).

Shitje dhe instalim i komponenteve për automatikë industriale të prodhuesit japonez OMRON.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Alarme sigurimi & Videovëzhgimi
Elektrikë & Elektronikë » Instalime Elektrike
Elektrikë & Elektronikë » Komponente elektronike
Elektrikë & Elektronikë » Pajisje për mbrojtje kundër zjarrit
Elektrikë & Elektronikë » Sisteme satelitore dhe Kabllovike
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Dizajnime & Mirëmbajtje te Rrjetave Telekomunikuese
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Kompjuter & Pajisje kompjuterike
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Pajisje Telekomunikuese
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » VoIP


Komentet për INET
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
INET

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in