Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Universiteti BIZNESI
http://www.uni-biznesi.com

Rr. Motrat Qiriazi nr.29, Ulpianë
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: 044 500 878
Fax: 038 544 878
Universiteti BIZNESI:
Universiteti BIZNESI i Licencuar nga MASHT-i me nr. 591/02-1 ofron studime në këto fakultete:
Fakulteti Ekonomik
- Menaxhmenti dhe informatika në biznes,
- Bankat dhe financat në biznes,
- Marketing,
- Sigurimet dhe Bankat,
- Ekonomia ndërkombëtare dhe tregtia e jashtme,
- Menaxhmenti ndërkombëtar.

Fakulteti i Emergjencave dhe mbrojtjes në punë ( I vetmi në Kosovë dhe rajon)
- Mbrojtjes në punë,
- Mbrojtjes së ambientit,
- Mbrojtjes civile,
- Mbrojtjes nga zjarri.

Fakulteti Juridik
- I përgjithshëm dhe,
- I kriminalistikës.

Universiteti BIZNESI
...vend i dijes dhe suksesit...

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim » Universitete


Komentet për Universiteti BIZNESI
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Universiteti BIZNESI

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in