Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Universiteti BIZNESI
http://www.uni-biznesi.com

Rr. Motrat Qiriazi nr.29, Ulpianė
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: 044 500 878
Fax: 038 544 878
Universiteti BIZNESI:
Universiteti BIZNESI i Licencuar nga MASHT-i me nr. 591/02-1 ofron studime nė kėto fakultete:
Fakulteti Ekonomik
- Menaxhmenti dhe informatika nė biznes,
- Bankat dhe financat nė biznes,
- Marketing,
- Sigurimet dhe Bankat,
- Ekonomia ndėrkombėtare dhe tregtia e jashtme,
- Menaxhmenti ndėrkombėtar.

Fakulteti i Emergjencave dhe mbrojtjes nė punė ( I vetmi nė Kosovė dhe rajon)
- Mbrojtjes nė punė,
- Mbrojtjes sė ambientit,
- Mbrojtjes civile,
- Mbrojtjes nga zjarri.

Fakulteti Juridik
- I pėrgjithshėm dhe,
- I kriminalistikės.

Universiteti BIZNESI
...vend i dijes dhe suksesit...

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Edukim & Trajnim » Universitete


Komentet pėr Universiteti BIZNESI
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Universiteti BIZNESI

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in