Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


KUPIPROG
http://www.kupiprog.net

28 Nëntori
Gjilan 60000
Kosovë
Tel: +377 44 260 797
KUPIPROG:
Ne ofrojm shërbime profesionale në:
• Web Design (Punimin e webfaqeve),
• Web Hosting (Hapësirë dhe Domain),
• Mirëmbajtje të webfaqes tuaj në internet,
• Dizajn Grafik (Krijime Grafike),
• Domain Emër (Regjistrim i domenit) etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Hosting & Regjistrim te domeneve
Media & Shtyp » Dizajn & Grafikë


Komentet për KUPIPROG
Komente: 1
Vlerësimi i përgjithshem: 9.99 nga 10.0
Koment nga: Ardi
Data: 08 Dhjetor 2007
Vlerësimi: 10
Nje webfaqe me nje ekip te suksesshem dhe korrekt, vetem suksese ne te ardhmen ...


Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in