Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


martesa.net
http://www.martesa.net

Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 175 836
martesa.net:
* Kudo në Kosovë, bëjmë gjirimin e dasmave dhe ahengjeve tjera,
në mënyrë profesionale me 1,2 apo 3 kamera.
Dasmën apo ahengun tuaj në fund do ta keni,
në cilin do nga keto formate :
- DVD
- MiniDV (Kaset e vogel)
- VHS (Kaset e madhe)

* Po ashtu bëjme dizajnimin dhe printimin e ftesave të ndryshme,
kopjimin e DVD-ve, fotografi profesionale, slideshow, etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Art & Kulturë » Audio & Video Produksione


Komentet për martesa.net
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
martesa.net

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in