Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


PLASTIKA
FUSHË KOSOVË
PERAN
PODUJEVË
Kosovë
Tel: 038-536-862
Fax: 038-534-018
ÇAJUP ALIU
Kompania "PLASTIKA" merret me riciklimin e folisë dhe plastikës,prodhimin e folisë dhe granulatit(ldpe.hdpe.etj).
Në kuadër të kompanisë PLASTIKA është edhe depoja me shumicë që gjendet në Fushë Kosovë në të cilën përveq prodhimeve tona të folisë dhe granulatit mund të gjeni edhe artikuj tjerë për bujqësi( lloje të ndryshme të folisë,thasë të ndryshë etj.) dhe ndërtimtari( Gozhda, tel i djegur,rrjeta të ndryshme,Tel i zinguar etj.)
Në depon tonë mund të gjeni edhe :
- Strech foli
- Termofol,
- Thasë të folisë sipas kërkesës së blerësit etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike
Plastikë, Gomë & Materiale kimike » Materiale plastike


Komentet për PLASTIKA
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
PLASTIKA

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in