Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


DataProgNet
http://www.dataprognet.com

Rr. Rexhep Bislimi - Ferizja
Rr. Adrian Krasaniqi - Prishtinë
Ferizaj 70000
Kosovë
Tel: 038 226 993
Sabedin Meha
N.Sh. "DataProgNet" është Kompani Kompjuteriko-Inxhinierike e themeluar më datë 14.05.2004, me numër biznesi 70150593. Aktiviteti i saj ka filluar më 01.07.2004. Qëllimi kryesor i themelimit të kompanisë ka qenë ofrimi i shërbimeve kualitative dhe profesionale kompjuterike. Së pari me shitje e trajnime, e së fundi edhe me ofrimin e sistemeve te mëdha softuerike, DataProgNet po rritet për çdo ditë dhe po bëhet lider në fushën e teknologjisë informative në Kosovë.
Synimet e DataProgNet-it kalojnë kufijtë e Kosovës, dhe shumë shpejt pritet zgjerimi i kompanisë ne rajon, e më pas edhe në tërë Evropën.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim » Kurse & Trajnime kompjuterike
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Dizajnime & Mirëmbajtje te Rrjetave Telekomunikuese
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Kompjuter & Pajisje kompjuterike
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Konsulent Kompjuterësh
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Softuer & Programe aplikative
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Hosting & Regjistrim te domeneve


Komentet për DataProgNet
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
DataProgNet

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in