Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Kosovaere-Istog
http://www.kosovaere-istog.co.nr

Fehmi Agani 15
Istog 31000
Kosovë
Tel: 044/138-599
Fax: 039/51-650
Ferik Avdylaj
Dega e Kompanis se Sigurimeve "Kosova e Re" ne Istog punon qe nga gushti i vitit 2000 dhe deri me tani kemi pasur me shum se 7500 klient dhe mbulon me teper se 50% te tregut te sigurimeve ne Istog.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime te automjeteve


Komentet për Kosovaere-Istog
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Kosovaere-Istog

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in