Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Afidesign
http://www.afidesign.biz

Ulpiana, tek tregu i gjelbert
perballe gjykates se kundravajtjes
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 522 772
Afidesign:
Afidesign eshte agjensi e sherbimeve grafike, e specializuar ne dizajn dhe shtyp. Ofrojme dizajnin e logove, borshurave, billboard, postereve, etj. Shtypim ne format te madh me kualitet shume te larte si dhe shtyp offset. Veshje e automjeteve me reklama te firmes. Fotografi, video etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Art & Kulturë » Audio & Video Produksione
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Media & Shtyp » Billbord & Citylight
Media & Shtyp » Dizajn & Grafikë


Komentet për Afidesign
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Afidesign

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in