Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Universiteti pėr Biznes dhe Teknologji
http://www.ubt-uni.net

Lagjja Kalabria p.n.
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: +381 (0)38 542 139
Fax: +381 (0)38 542 138
UBT:
UBT ėshtė institucion i arsimit tė lartė nė Kosovė, i licencuar nga Ministria e Arsimit, Shkencės dhe Teknologjisė. Nė kėtė universitet ofrohen disa fusha tė studimeve, siē janė teknologjia, shkencat kompjuterike, inxhinieria, menaxhmenti dhe ekonomia; administrata publike dhe biznesi; drejtėsia dhe marrėdhėniet ndėrkombėtare. Secila nga kėto departamente i ka edhe degėt e veta dhe shumica prej tyre janė risi nė arsimin e lartė nė Kosovė. Pėrveē fushave tė studimeve bazike, UBT ofron edhe programe master (tė magjistraturės), siē janė: Master of Science (MSc), Master of Business Administration (MBA) dhe Master of Arts (MA).

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Edukim & Trajnim » Universitete


Komentet pėr Universiteti pėr Biznes dhe Teknologji
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Universiteti pėr Biznes dhe Teknologji

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in