Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Universiteti për Biznes dhe Teknologji
http://www.ubt-uni.net

Lagjja Kalabria p.n.
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 542 139
Fax: +381 (0)38 542 138
UBT:
UBT është institucion i arsimit të lartë në Kosovë, i licencuar nga Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë. Në këtë universitet ofrohen disa fusha të studimeve, siç janë teknologjia, shkencat kompjuterike, inxhinieria, menaxhmenti dhe ekonomia; administrata publike dhe biznesi; drejtësia dhe marrëdhëniet ndërkombëtare. Secila nga këto departamente i ka edhe degët e veta dhe shumica prej tyre janë risi në arsimin e lartë në Kosovë. Përveç fushave të studimeve bazike, UBT ofron edhe programe master (të magjistraturës), siç janë: Master of Science (MSc), Master of Business Administration (MBA) dhe Master of Arts (MA).

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim » Universitete


Komentet për Universiteti për Biznes dhe Teknologji
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Universiteti për Biznes dhe Teknologji

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in