Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


ABC Engineering
http://www.abc-kos.com

Rr.Sadik Stavileci nr.90
Gjakovë 50000
Kosovë
Tel: + 381 (0)390 21 264
Fax: + 381 (0)390 21 264
ABC Engineering:
Mobilie kualitative Sllovene dhe Italiane. Dyer dhe dritare Sllovene, parket klasik, llamel parket dhe laminat, etj.

Tek ne çdo gjë është kualitative.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika
Ndërtimtari & Konstruksion » Ngjyra, Llaqe & Fasada
Shtëpi & Kopsht » Mobilie, Kuzhina, Shkallë & Orendi tjera


Komentet për ABC Engineering
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
ABC Engineering

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in