Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Bli1Soft
http://www.bli1soft.com

Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: 00386 (49) 700-721
Haxhi Lajqi
Bli1Soft ofron keto sherbime:

Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses se klientit
Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te web aplikacioneve
Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te mobile aplikacioneve
Bli1Soft->Perkrahje dhe Mirembajtje
Bli1Soft->Aplikacione te gatshme softuerike

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim » Kurse & Trajnime kompjuterike
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Dizajnime & Mirëmbajtje te Rrjetave Telekomunikuese
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » E-Commerce
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Konsulent Kompjuterësh
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Siguri te Rrjetave & te Dhënave
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Softuer & Programe aplikative
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Hosting & Regjistrim te domeneve
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Mail


Komentet për Bli1Soft
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Bli1Soft

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in