Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


AMADEUS GROUP
http://www.amadeus-group.com

Zona Industriale, Fushë-Kosovë
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381(0) 38 246 247
Fax: +381(0) 38 246 248
AMADEUS GROUP:
AMADEUS GROUP S.A. është Distributor Ekskluziv Zyrtar i shoqërive më të njohura në botë për prodhimin dhe konceptimin e
MOTOREVE, MOTOREVE TE MARINES, MOTORGJENERATOREVE, MATERIALEVE ELEKTRIKE, CENTRALEVE HIDRIKE dhe atyre TERMIKE, UPS-ve dhe STABILIZATOREVE të ndryshëm nga prodhuesit më të mëdhenj si:

SDMO INDUSTRIES, SCHNEIDER ELECTRIC, MERLIN GERIN, TELEMECANIQUE, SOCOMEC UPS & SWITCHGEAR, CUMMINS, CUMMINS ENGINE, CUMMINS FILTRATION etj.

Me Zyrat qendrore ne Shqiperi dhe filialin ne Kosove dhe se shpejti ne Maqedoni, AMADEUS GROUP ka si qellim furnizimin me alternativa ne sigurimin me Energji Elektrike ne menyre te panderprere dhe te pavarur per korporatat elektro-energjitike, institucionet e ndryshme shteterore dhe ndermarrjet e sherbimit publik.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Elektromotora & Gjeneratora
Elektrikë & Elektronikë » Energji elektrike
Elektrikë & Elektronikë » Komponente elektronike
Elektrikë & Elektronikë » Material & Pajisje elektrike


Komentet për AMADEUS GROUP
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
AMADEUS GROUP

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in