Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /home/faqet01/public_html/yell/functions.php on line 428 Ambasada e Gjermanisė | Faqe te verdha

Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Ambasada e Gjermanisė
Rr. Azem Jashanica 17
Prishtinė
Kosovė
Tel: +381 (0)38 254 500
Fax: +381 (0)38 254 536
Ambasada e Gjermanisė nė Prishtinė.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Ente & Shėrbime publike » Ambasada & Zyrat ndėrlidhėse nė Kosovė


Komentet pėr Ambasada e Gjermanisė
Komente: 1
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 5.00 nga 10.0
Koment nga: luli-elektro
Data: 24 Shtator 2008
Vlerėsimi: 5
mir shum po duhet sa ma shum informacjon rreth ksoj qeshtje


Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in