Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Eskavatori Construction Company
Qendra Tregtare, B.Diellit, Nr.28
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 542 933; +377(0)44432 744
Fax: +381 (0)38 542 933
Aktiviteti: Prodhimi i asfaltit si dhe i gurit tekniko ndërtimor, ndërtimtari e ulët dhe e lartë-rrugët, ndërtesat, urat, rrethojat, platot e betonit, kontruksionin e çelikut, ndërtimin e mureve mbrojtëse, projektime etj...

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione nga Hekuri
Ndërtimtari & Konstruksion » Firma & Ndërmarrje ndërtimore
Ndërtimtari & Konstruksion » Prodhimi i Zhavorit & Asfaltit


Komentet për Eskavatori Construction Company
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Eskavatori Construction Company

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in