Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


N.T.SH.N PATRONI
http://patroni-ks.com

Malishevë
Vragoli
Fushë Kosovë
Kosovë
Tel: +377 (0) 44 502 097
Fax: +381 (0) 38 566 663
Habib Morina
Patroni mirret me ndertim tregti dhe transport te derivateve te naftes
ne Malisheve ne lagjen e re ka ndertu objektin banesor ne siperfaqe 4200 m2 per shitje
njesia punuese per shitjen e derivateve gjendet ne Vragoli KK Fushë Kosovë dhe komorane
dhe depoja qendrore e derivateve te naftes gjendet ne Miradi KK F Kosove e cila esht zon doganore ku posedon edhe binaret industrial per shkarkim ngarkim te mallrave te ndryshme.
pantroni furnizon me derivate shum pika te karburanteve baza te asfaltit dhe firma ndertimore ne gjith teritorin e Kosoves

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Automobil & Auto servis » Gas pompa
Tregti & Shitje » Tregti me derivate te naftës


Komentet për N.T.SH.N PATRONI
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
N.T.SH.N PATRONI

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in