Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


DPZ Beha-N
http://www.beha-n.com

Xh. Hajda-Toni pn
Rahovec
Kosovë
Tel: +381 (0)29 76 542
Aliriza Hasku
DPZ  Beha-N
   
Njoftojmë se jemi prodhues te vozeve (fuçive) te drurit per deponimin dhe ruajtjen e veres dhe rakise. Vozet jane nga druri i Bungut dhe jane me madhesi (vellime) prej 10 20 30 50 100 200 300 dhe 500 litrash. Andaj urdheroni Ju mirepresim.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika
Ndërtimtari & Konstruksion » Zdrukthtari
Shtëpi & Kopsht » Mobilie, Kuzhina, Shkallë & Orendi tjera


Komentet për DPZ Beha-N
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
DPZ Beha-N

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in