Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Enti i Statistikës së Kosovës
http://www.ks-gov.net/esk/

Rr.Zenel Salihu nr.4
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 235 111
Fax: +381 (0)38 235 033
Enti i Statistikës së Kosovës vepron si ent profesional që nga viti 1948, dhe ka kaluar nëpër të gjitha fazat historike të Kosovës. Më 2 Gusht 1999 ESK rifilloi punën si institucion i pavarur dhe profesional i administratës publike të Kosovës. ESK është agjencion i pavarur në kuadër të Ministrisë së Shërbimeve Publike (MShP).

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ente & Shërbime publike » Organizata & Agjencione Qeveritare


Komentet për Enti i Statistikës së Kosovës
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Enti i Statistikës së Kosovës

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in