Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Ambasada e Austrisë
Rr. Ahmet Krasniqi22
Prishtinë
Kosovë
Tel: +381 (0)38 249 284
Fax: +381 (0)38 249 285
Ambasada e Austrisë në Prishtinë.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ente & Shërbime publike » Ambasada & Zyrat ndërlidhëse në Kosovë


Komentet për Ambasada e Austrisë
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Ambasada e Austrisë

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in