Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Basri Jupolli
http://www.avokat-ks.com

Rr. Rexhep Luci 7/2
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +38138 248 714, 248 718
Fax: +38138 245 655
Basri Jupolli
AVOKAT - ATTORNEY AT LAW

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Avokat


Komentet për Basri Jupolli
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Basri Jupolli

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in