Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Këshilli Britanik në Kosovë
http://www.britishcouncil.org/kosovo/

Perandori Justinian Nr.6
Qyteza Pejton
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 243 292
Fax: +381 (0)38 243 292
Këshilli Britanik në Kosovë
Ne jemi duke punuar në Kosovë që nga Shtatori i vitit 1999. Qëllimi jonë është që të krijojmë lidhje afatagjata në mes Kosovës dhe Britanisë së Madhe.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ente & Shërbime publike » Institucione dhe Organizata Ndërkombëtare


Komentet për Këshilli Britanik në Kosovë
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Këshilli Britanik në Kosovë

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in