Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Kosova e Re
http://www.kosovaere.com

Rr. Agim Ramadani Nr.1
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 224 815
Fax: +381 (0)38 28 823
Kosova e Re
Kompania e sigurimeve "Kosova e Re" është trashëgimtare e shtëpise më të vjetër të sigurimve "Kosova" dhe si e tillë është më e madhja, me shtrirje më të gjërë në tërë territorin gjeografik të Kosovës dhe me të drejtën e ushtrimit të veprimtarisë në të gjitha llojet e sigurimeve

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime te automjeteve
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime Sociale & Pensionale


Komentet për Kosova e Re
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Kosova e Re

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in